v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Nechcete se mořit v posilovně,ale dlouhodobě a zdravě shodit pár kilogramů,máme řešení. Je dostupné pro každého.Zkuste to i Vy!

Cena: dohodou

Číslo inzerátu:  134823
Vloženo:  26. 02. 2009
Změněno:  26. 02. 2009
Druh:  nabídka
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Blansko
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Jana Adámková
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Břeclav
Telefon:  733709226
Další inzeráty od inzerenta >>

ZHUBNĚTE DO PLAVEK!!! - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Podprsenka DIM
Značka: DIM Podprsenka DIM černé barvy - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid, elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 359,-
Sportovní podprsenka Nike
Značka: Nike Sportovní podprsenka Nike bílá - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 329,-
Podprsenka Triumph
Značka: Triumph Podprsenka Triumph černé barvy - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 75C - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid, elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 359,-
Triumph Loretta Soft 01
Značka: Triumph Podprsenka Triumph Loretta Soft 01 - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid/elastan Barva: odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 299,-
Podprsenka Viki
Podprsenka Viki odstín hnědé - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75E - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: bavlna, polyamid, elastan Barva: odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 299,-
Dámská košilka
Dámská košilka krémová s rudými doplňky - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 46 EUR - S cedulkou: ano - Délka [cm]: 100 - Šířka přes prsa [cm]: 50 - Šířka v pase [cm]: 70 - Detailní stav: bez poškození Druh: košilka Materiál: Polyester Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 116,-
Podprsenka
Podprsenka červená s puntíky - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: L - S cedulkou: ne - Velikost (jiná): neuvedeno - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuvedeno Barva: bílá, odstín červené Puntíčky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 132,-
Dámská podprsenka Change
Značka: Change Dámská podprsenka Change červená s krajkou - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - S cedulkou: ano - Velikost: 70C - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: odstín červené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 220,-
Podprsenka Mardo Anette
Značka: Mardo Dámská podprsenka Mardo Anette - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 75E - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 75E - Detailní stav: bez poškození - S krabičkou Materiál: polyamid, bavlna, elastan Barva: bílá, černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 531,-
Dámská podprsenka Roza
Značka: Roza Dámská podprsenka Roza černé barvy - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 70C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 70C - Detailní stav: bez poškození - S krabičkou Materiál: polyamid,elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 303,-
Vrchní díl Change
Značka: Change Vrchní díl Charade by Change černý se sponou - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - S cedulkou: ano - Obvod podprsenky pod prsy [cm]: 58 - Velikost (jiná): 70C - Detailní stav: bez poškození Druh plavek: vrchní díl Vystužené košíčky: ano Materiál: neuvedeno Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 205,-
Podprsenka Benefit
Značka: Benefit Podprsenka Benefit bílé barvy - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 75F - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 75F - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamide, nylon,elastan Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 273,-
Dámská podprsenka
Dámská podprsenka bezešvá - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: 60C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 32/70 - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 265,-
Dámská podprsenka
Dámská podprsenka tělová bezešvá - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: 70C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 32/70 - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 265,-
Dámská podprsenka
Dámská podprsenka červená bezešvá - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 34/75 - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: odstín červené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 265,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: