v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
nové nepoužité, vel. XL, při platbě na účet bez poštovného, ještě je k dispozici. Nový cena 490 Kč.
Zapínání na předním díle, na zadním díle nastavitelné sněrování. Možnost upravit velikost. Polokošíčky typ zvedačka.francouzský typ.
V ceně jsou i kalhotky.

Cena: 190 ,-Kč

Číslo inzerátu:  685462
Vloženo:  03. 08. 2015
Změněno:  03. 08. 2015
Druh:  nabídka
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Blansko
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  jana tuckova
Město:  Blansko
Kraj:  Jihomoravský
Okres:  Blansko
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Prosám nový korzet - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Dvoudílné plavky
Dvoudílné plavky šrafované černobílé - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 44 EUR - Velikost: jiná - S cedulkou: ne - Obvod podprsenky pod prsy [cm]: 32 - Šířka v pase [cm]: 35 - Detailní stav: vytahané nitky Druh plavek: dvoudílné Vystužené košíčky: ano Materiál: elastický Barva: bílá, černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 164,-
Dámské kalhotky
Dámské kalhotky s motivem vlajky - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: univerzální - S cedulkou: ano - Šířka v pase [cm]: 28 - Detailní stav: originálně zabalené, bez poškození Materiál: 100% bavlna Barva: bílá, odstín červené, odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 71,-
Dámská noční košile Aktiv bílá s kv
Značka: Aktiv Druh: košile Materiál: 65% bavlna, 35% polyester Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 47,-
Dámské ponožky Softsail bílé 3 páry
Značka: Softsail Materiál: neuvedeno Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 59,-
Dvojdílné plavky Timo bílo černé ko
Značka: Timo Druh plavek: dvoudílné Vystužené košíčky: ano Materiál: 95% polyamid, 5% elastan Barva: bílá, černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 45,-
Dámská podprsenka béžová s černou k
Materiál: neuveden Barva: černá, odstín béžové Typ spodního prádla: podprsenka S krajkou Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 38,-
Dámská podprsenka žluto bílá
Materiál: 95% nylon, 5% elastan Barva: bílá, odstín žluté Typ spodního prádla: podprsenka Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 38,-
Horní díl dámských plavek Changer
Značka: Changer Druh plavek: vrchní díl Vystužené košíčky: ano Materiál: 62% polyamid, 18% elastan Barva: bílá, černá, odstín modré, odstín růžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 45,-
Dámské kalhotky Gina
Značka: Gina Dámské kalhotky Gina 16999 růžovo bílé - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 34/36 EUR - S cedulkou: ano - Detailní stav: originálně zabalené Materiál: neuveden Barva: odstín růžové Typ spodního prádla: kalhotky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 59,-
Dámské kalhotky Gina
Značka: Gina Dámské klasické kalhotky Gina 2149 fialové - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 34 EUR - Velikost košíčku: neuvedena - S cedulkou: ano - Šířka v pase [cm]: 31-34 - Detailní stav: originálně zabalené Materiál: 92% polyamid, 8% elastan Barva: odstín fialové Typ spodního prádla: kalhotky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 59,-
Dámské kalhotky Gina
Značka: Gina Dámské kalhotky Gina 2268 modré - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 34 EUR - Velikost košíčku: neuvedena - S cedulkou: ano - Šířka v pase [cm]: 31-34 - Detailní stav: originálně zabalené Materiál: 92% polyamid, 8% elastan Barva: odstín modré Typ spodního prádla: kalhotky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 59,-
Dámské kalhotky Gina
Značka: Gina Dámské kalhotky Gina 2143 bílé - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: 34/36 EUR - Velikost košíčku: neuvedena - S cedulkou: ano - Šířka v pase [cm]: 31 - 34 - Detailní stav: originálně zabalené Materiál: neuveden Barva: bílá Typ spodního prádla: kalhotky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 59,-
Dámské kalhotky Gina
Značka: Gina Dámské kalhotky Gina 2151 černé - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Velikost: 34/36 EUR - Velikost košíčku: neuvedena - S cedulkou: ano - Šířka v pase [cm]: 31-34 - Detailní stav: originálně zabalené Materiál: neuveden Barva: černá Typ spodního prádla: kalhotky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 64,-
Dámské dlouhé pyžamo
Dámské dlouhé dvojdílné pyžamo žluté - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: neuvedena - S cedulkou: ne - Délka [cm]: 57 - Šířka přes prsa [cm]: 54 - Šířka v pase [cm]: 31 - Vnější délka nohavice [cm]: 85 - Detailní stav: bez poškození Druh: dlouhé pyžamo Materiál: neuvedeno Barva: odstín žluté Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 221,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: