v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Podprsenka Blackheart
Značka: Blackheart Podprsenka Blackheart černá - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: jiná - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 36B - Detailní stav: bez poškození Materiál: nylon, spandex Barva: černá, odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 76,-
Podprsenka DIM
Značka: DIM Podprsenka DIM černé barvy - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid, elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 150,-
Sportovní podprsenka Nike
Značka: Nike Sportovní podprsenka Nike bílá - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 138,-
Podprsenka
Podprsenka černé barvy elegantní - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: neuvedena - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 75,-
Podprsenka Triumph
Značka: Triumph Podprsenka Triumph černé barvy - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 75C - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid, elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 150,-
Triumph Loretta Soft 01
Značka: Triumph Podprsenka Triumph Loretta Soft 01 - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid/elastan Barva: odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 125,-
Podprsenka Viki
Podprsenka Viki odstín hnědé - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75E - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: bavlna, polyamid, elastan Barva: odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 125,-
Dámské kalhotky
Dámské kalhotky s mašličkou černé - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyester Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 62,-
Dámská podprsenka
Dámská podprsenka zdobená bílou nitkou - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: jiná - S cedulkou: ne - Velikost (jiná): neuvedeno 75cm obvod - Detailní stav: lehce znečištěné Materiál: neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 114,-
Dámská košilka Coemi
Značka: Coemi Dámská košilka Coemi petrolejová - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: neuvedena - S cedulkou: ano - Délka [cm]: 57 - Šířka přes prsa [cm]: 40 - Šířka v pase [cm]: 46 - Detailní stav: bez poškození Druh: košilka Materiál: satén Barva: odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 120,-
Dámské kalhotky Triola
Značka: Triola Dámské kalhotky Triola černé - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: S - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: 80%polyester, 20%elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 120,-
Ťapky do balerínek Head
Značka: Head Ťapky do balerínek Head zelené - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Déka stélky: 28 cm - Detailní stav: bez poškození - Počet: 2 páry Materiál: neuvedeno Barva: odstín zelené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 110,-
Dámská košilka Viola
Značka: Viola Dámský pyžamový top Viola - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: XL - S cedulkou: ano - Délka [cm]: 50 - Šířka přes prsa [cm]: 38 - Šířka v pase [cm]: 38 - Detailní stav: bez poškození Druh: košilka Materiál: elastan, polyamid Barva: odstín červené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 70,-
Dámský pyžamový top Viola
Značka: Viola Dámský pyžamový top Viola hnědý - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: S - S cedulkou: ne - Délka [cm]: 48 - Šířka přes prsa [cm]: 36 - Šířka v pase [cm]: 32 - Detailní stav: bez poškození Druh: župan Materiál: neuvedeno Barva: odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 70,-
Dámské ponožky Dedra
Značka: Dedra Dámské ponožky Dedra barevné - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: 85 % bavlna. 12 % nylon, 3 % elastan Barva: multikolor Počet párů: 3 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 78,-
Dámská podprsenka tělová bezešvá


- Nošené: ne

- S originální visačkou: ne

- Velikost: 70C

- S cedulkou: ano

- Velikost (jiná): 32/70

- Detailní stav: bez poškozeníMateriál: neuveden Barva: odstín béžové

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Číslo inzerátu:  871785
Vloženo:  10. 12. 2018
Změněno:  20. 02. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Www:  Dámská podprsenka
Další inzeráty od inzerenta >>


Dámská podprsenkatento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Podprsenka Blackheart
Značka: Blackheart Podprsenka Blackheart černá - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: jiná - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 36B - Detailní stav: bez poškození Materiál: nylon, spandex Barva: černá, odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 76,-
Podprsenka DIM
Značka: DIM Podprsenka DIM černé barvy - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid, elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 150,-
Sportovní podprsenka Nike
Značka: Nike Sportovní podprsenka Nike bílá - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 138,-
Podprsenka
Podprsenka černé barvy elegantní - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: neuvedena - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 75,-
Podprsenka Triumph
Značka: Triumph Podprsenka Triumph černé barvy - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Velikost (jiná): 75C - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid, elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 150,-
Triumph Loretta Soft 01
Značka: Triumph Podprsenka Triumph Loretta Soft 01 - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75C - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyamid/elastan Barva: odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 125,-
Podprsenka Viki
Podprsenka Viki odstín hnědé - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: 75E - S cedulkou: ano - Detailní stav: bez poškození Materiál: bavlna, polyamid, elastan Barva: odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 125,-
Dámské kalhotky
Dámské kalhotky s mašličkou černé - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: M - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: polyester Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 62,-
Dámská podprsenka
Dámská podprsenka zdobená bílou nitkou - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: jiná - S cedulkou: ne - Velikost (jiná): neuvedeno 75cm obvod - Detailní stav: lehce znečištěné Materiál: neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 114,-
Dámská košilka Coemi
Značka: Coemi Dámská košilka Coemi petrolejová - Nošené: ano - S originální visačkou: ne - Velikost: neuvedena - S cedulkou: ano - Délka [cm]: 57 - Šířka přes prsa [cm]: 40 - Šířka v pase [cm]: 46 - Detailní stav: bez poškození Druh: košilka Materiál: satén Barva: odstín modré Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 120,-
Dámské kalhotky Triola
Značka: Triola Dámské kalhotky Triola černé - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: S - S cedulkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: 80%polyester, 20%elastan Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 120,-
Ťapky do balerínek Head
Značka: Head Ťapky do balerínek Head zelené - Nošené: ne - S originální visačkou: ano - Déka stélky: 28 cm - Detailní stav: bez poškození - Počet: 2 páry Materiál: neuvedeno Barva: odstín zelené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 110,-
Dámská košilka Viola
Značka: Viola Dámský pyžamový top Viola - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: XL - S cedulkou: ano - Délka [cm]: 50 - Šířka přes prsa [cm]: 38 - Šířka v pase [cm]: 38 - Detailní stav: bez poškození Druh: košilka Materiál: elastan, polyamid Barva: odstín červené Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 70,-
Dámský pyžamový top Viola
Značka: Viola Dámský pyžamový top Viola hnědý - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Velikost: S - S cedulkou: ne - Délka [cm]: 48 - Šířka přes prsa [cm]: 36 - Šířka v pase [cm]: 32 - Detailní stav: bez poškození Druh: župan Materiál: neuvedeno Barva: odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 70,-
Dámské ponožky Dedra
Značka: Dedra Dámské ponožky Dedra barevné - Nošené: ne - S originální visačkou: ne - Detailní stav: bez poškození Materiál: 85 % bavlna. 12 % nylon, 3 % elastan Barva: multikolor Počet párů: 3 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Spodní prádlo, plavky 78,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: