v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Více fotografií >>
Dámské lodičky - italská kvalita SALVATORE FERRAGAMO. Dámské a elegantní boty - italská značka Salvatore Feragamo, jen 3 nošené.
Lodičky, zcela kožené značky SALVATORE FERRAGAMO, kvalitní forma a pevnost. Béžové barvy, elegantní dizajn. Velikost stélka - vnitřek boty 25cm.

Cena: 800 ,-Kč

Číslo inzerátu:  685743
Vloženo:  05. 08. 2015
Změněno:  05. 08. 2015
Druh:  nabídka
Kraj:  Hlavní město Praha
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Richard Stehlíček
Město:  Praha 6
Kraj:  Hlavní město Praha
Okres:  Hlavní město Praha
Telefon:  602239729
Další inzeráty od inzerenta >>

Obrázky k inzerátu Dámské lodičky SALVATORE FERRAGAMO

Dámské lodičky SALVATORE FERRAGAMO - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Domácí pantofle Globus
Značka: Globus Domácí pantofle s vánočním motivem v obalu - Známky používání: ne - Počet: 5 párů - Velikost: 36/37, 38/39, 40/41, 42/43, 44/45 Druh: papuče Materiál: 100% polyester Barva: bílá, odstín červené Zapínání: bez zapínání Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 165,-
Dámské kozačky Ariane
Značka: Ariane Dámské kozačky Ariane vyteplené - Nošené: ano - Velikost [EU]: 36 - Délka vnitřní stélky [cm]: 24 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: kozačky Podpatek: bez podpatku Materiál: textil, syntetika Barva: odstín hnědé Zapínání: zip Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 330,-
Dámské kozačky Graceland
Značka: Graceland Dámské kozačky Graceland černé se šněrováním - Nošené: ano - Velikost [EU]: 38 - Délka vnitřní stélky [cm]: 25 - Detailní stav: odřené podpatky Druh: kozačky Podpatek: nízký podpatek Materiál: syntetika + textil Barva: černá Zapínání: zip Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 186,-
Dámské plátěné boty
Dámské plátěné boty bílé s motivem lístků - Nošené: ano - Velikost [EU]: 39 - Délka vnitřní stélky [cm]: 24 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu na podrážce Druh: tenisky Materiál: textil, syntetika Barva: bílá Zapínání: tkaničky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 103,-
Dámské sněhule Decathlon
Značka: Decathlon Dámské sněhule Decathlon odstín šedé - Nošené: ano - Délka vnitřní stélky [cm]: 24 - Velikost (jiná): 38/39 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: sněhule Podpatek: bez podpatku Materiál: textil, syntetika Barva: odstín růžové, odstín šedé Zapínání: bez zapínání Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 212,-
Dámské tenisky
Dámské tenisky na podpatku odstín růžové - Nošené: ano - Velikost [EU]: 41 - Délka vnitřní stélky [cm]: 27 - Detailní stav: znečištěná špička jedné boty Druh: tenisky Barva: odstín růžové Zapínání: zip, tkaničky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 215,-
Dámské kozačky kotníčkové
Dámské kozačky bílé kotníčkové nízké - Nošené: ano - Velikost [EU]: 39 - Délka vnitřní stélky [cm]: 25 - Velikost (jiná): není - Detailní stav: odřené Druh: kotníčkové Podpatek: nízký podpatek Materiál: neuvedeno Barva: bílá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 126,-
Dámské kozačky
Dámské kozačky na jehlách černé - Nošené: ano - Velikost [EU]: 39 - Délka vnitřní stélky [cm]: 26 - Detailní stav: bez poškození Druh: kozačky Podpatek: vysoký podpatek Materiál: textil, syntetika, kůže (useň) Barva: černá Zapínání: zip Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 243,-
Dámské lodičky United fashion
Značka: United fashion Dámské lodičky United fashion béžové - Nošené: ano - Velikost [EU]: 38 - Délka vnitřní stélky [cm]: 25 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: lodičky Podpatek: vysoký podpatek Materiál: textil, syntetika Barva: odstín béžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 473,-
Dámské lodičky Only Pink
Značka: Only Pink Dámské lodičky Only Pink hnědo červené - Nošené: ano - Velikost [EU]: 38 - Délka vnitřní stélky [cm]: 25 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: lodičky Podpatek: vysoký podpatek Materiál: neuveden Barva: odstín červené, odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 473,-
Dámské lodičky ZARA
Značka: ZARA Dámské lodičky ZARA Trafaluc černé - Nošené: ano - Velikost [EU]: 38 - Délka vnitřní stélky [cm]: 26 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: lodičky Podpatek: vysoký podpatek Materiál: neuveden Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 789,-
Dámské lodičky Caressa
Značka: Caressa Dámské lodičky Caressa hnědé - Nošené: ano - Velikost [UK]: 7 - Délka vnitřní stélky [cm]: 25 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: lodičky Podpatek: vysoký podpatek Materiál: kůže Barva: odstín hnědé Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 394,-
Dámské lodičky ZARA
Značka: ZARA Dámské lodičky ZARA Trafaluc metalické - Nošené: ano - Velikost [EU]: 38 - Délka vnitřní stélky [cm]: 26 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: lodičky Podpatek: vysoký podpatek Materiál: neuveden Barva: odstín růžové Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 789,-
Dámské kotníkové boty DC
Značka: DC Dámské kotníkové boty DC hnědé - Nošené: ano - Velikost [EU]: 41 - Velikost [UK]: 7 - Délka vnitřní stélky [cm]: 24 - Velikost (jiná): W7 - Detailní stav: bez poškození Druh: tenisky Materiál: textil Barva: odstín hnědé Zapínání: tkaničky Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 750,-
Dámská kotníčková obuv
Značka: Paciotti 4US Dámské kotníčkové boty Paciotti 4US béžové - Nošené: ano - Velikost [EU]: 37 - Velikost [UK]: 4 - Velikost [US]: 5 - Délka vnitřní stélky [cm]: 24 - Detailní stav: lehce znečištěné na povrchu Druh: kotníčkové Podpatek: nízký podpatek Materiál: semiš Barva: odstín béžové Zapínání: pásek Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Obuv dámská 175,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: